Choď na obsah Choď na menu
 


Ak sa Vám moja stránka a moje práce páčia, alebo máte k tomu akékoľvek pripomienky, budem rada, ak mi sem napíšete.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

odpoveď

(Gita Gulyašová, 8. 2. 2011 20:04)

Potešili ma tvoje slová,aj ja mám veľmi rada ručné práce,obdivujem to čo neviem a snažím sa naučiť vždy niečo nové.Prajem ti veľa chuti a úspechov pri ručných prácach

Bernuska

(Gita Gulyasova, 5. 2. 2011 16:34)

Mila Bernuska!
Nahodou som sa zatulala na tvoju stranku, stravila som tu nieco vyse hodiny ani neviem ako. Tvoje prace su prenadherne, pastva pre oci a dusu zaroven.
Rucnym pracam som sa venovala velmi velmi davno, no rozhodla som sa to zmenit. A ako vidim, odvtedy pribudlo mnozstvo novych technik a napadov. Vdaka internetu si takto mozem rozsirit zorny uhol a naucit sa vela novych veci. Od teba chcem "odkukat" zopar veci, urcite papierove pletenie, v ktorom som absolutne zaciatocnik a hackovanie, v tom zas nemam problem sa orientovat.
Chcela by som Ti podakovat za to, ze sa aj takto cestou internetu delis o svoje krasne dielka a zazelat ti vela vela chuti do dalsej prace.
Gita

prosba

(Janka Hušvétyyová, 8. 12. 2010 10:49)

Prajem pekny deň,
natrafila som na Vaši internetovú stránku a skladám poklonu.Mám tiež rada ručné práce, lenže ja pracujem a času je málo. Asi mesiac dozadu ma chytilo háčkovanie a tak po večeroch začínam tvoriť. Keďže sa blížia vianoce, chcela som vyrobiť niečo praktické. veľmi sa mi zapáčili háčkované zvončeky ( tie väčšie) ktoré máte uverejnené na internetovej stránke. Sú krásne a chcela by som Vám veľmi pekne poprosiť, ak máte návod ako na ne, či by ste mohla poskytnúť. Boli by vhodné aj ako darček pre duše, ktoré to vedia oceniť.
Ak by ste poskytla návod, bola by som Vám veľmi vďačná. V prípade že áno, píšte mi prosím na môj súkromný mal
husvetyovajanka@post.sk
budem netrpezlivo čakať
s úctou Janka Hušvétyová

Niečo prekrásne

(Monika, 3. 12. 2010 0:07)

Tvoje práce už poznám,ale už viac krát som navštívila stránku a vždy tu len oči vygúlim,nad toľkou krásou...len tak ďalej.Obdarúvaj nás krásnymi dielkami,aby sme mali aj naďalej čo obdivovať.

Uznanie

(Štefka, 21. 10. 2010 14:39)

Nad všetkými týmito prácami možno iba skloniť hlavu. Prekrásne.